Predstavitev moto klub Lepena

V začetku pomladi 2012 se je med skupino prijateljev iz Cirkovc in okolice porodila ideja o ustanovitvi kluba. Večina je imela za sabo že kar nekaj let in km na motorjih, v glavnem na posameznih vožnjah po Slovenji in sosednjih držav. V bližnji okolici je bilo še kar nekaj motoristov v glavnem samotarjev, ki so z navdušenjem sprejeli idejo o druženju.

Ustanovnemu sestanku 04.05.2012 s petimi udeleženci je kmalu sledil prvi občni zbor. Iz naših krajev se je klubu pridružilo še veliko motoristov, ki jih je pritegnila predvsem želja po druženju, prepoznavnosti in širjenju moto dejavnosti in kulture v naši okolici.Tako  je nastal Moto klub Lepena z sedežem v Škalah 85d Bar pod Lubelo, kjer ima klub tudi svoje prostore, kjer se člani družimo. Klub ima 25 članov motoristov med njimi so tudi sopotnice in otroci.Naš klub želimo približati čim večjemu število ljudi, občane in okolico želimo seznanjati z moto kulturo, zato bomo v ta namen organizirali različne prireditve in dogodke, ki bodo namenjene širšemu krogu      ljudi. Organizirali bomo skupinske vožnje, družabna srečanja, ogled moto sejmov in zborov in sodelovanje z ostalimi moto zbori predvsem iz okolice.Klubski simbol – grb zaznamuje podkvica in štiri peresna deteljica, ki zaznamujeta srečo in potok Lepena, ki izvira v Cirkovcah in teče mimo Škal izliva se v Škalsko jezero, kar tudi združuje člane moto kluba iz okolice.Vsi člani želimo vsem motoristom in ostalim udeležencem v prometu čim več varnih kilometrov in užitkov na motorjih.